Apie mus

 

IPT LT, UAB – tai įmonė, teikianti optinės, kompiuterinės, elektroninės ir kitos įrangos taisymo paslaugas.

Per visą savo veiklos laikotarpį esame suformavę energingą ir profesionalią komandą, kurios pagalba užtikriname aukštą teikiamų paslaugų lygį. Visi mūsų darbuotojai yra patyrę specialistai kompiuterinės ir kitos įrangos gedimų diagnozavime bei jų šalinime. Turime modernią įrangą, kuri naudojama remontuojant įvairaus spektro elektroninę ar kompiuterinę įrangą, todėl galime pašalinti bet kokio pobūdžio gedimus.


Mūsų misija – suteikti klientui aukščiausio lygio paslaugas optinės, kompiuterinės, elektroninės ir kitos įrangos gedimų taisyme.

Mūsų vizija – tapti patikimiausia ir konkurencingiausia įmone Lietuvoje, užsiimančia įvairių elektroninių, optinių ir kompiuterinių įrangimų taisymu.

Mūsų vertybės – klientai, darbų kokybė bei darbuotojai. Gerbiame savo kiekvieną klientą ir stengiamės, kad būtų viršyti visi jo lūkesčiai. Dirbame atsakingai ir užtikriname , jog mūsų teikiamos paslaugos tik aukščiausio lygio. Vertiname savo komandos narius, investuojame į jų kompetencijos tobulinimą bei užtikriname geras darbo sąlygas.